Naše služby

• Květiny, vazby a kytice pro každou příležitost

• Výzdoba interiérů (hotelů, restaurací, kanceláří, soukromých i firemních akcí - konference, rauty, plesy...)

• Doručování květin po celé ČR i do a ze zahraničí

• Péče o květiny ve vaší kanceláři, firmě nebo domácnosti

• Poradenství (je vaše pokojová květina nemocná a vy si nevíte rady? Využijte naší poradenské služby)

:: Můžete u nás nakoupit květiny či kytice pro jakoukoli příležitost. V prodejně pracují jen zkušené floristky, které Vám ochotně poradí s výběrem květin dle Vašich individuálních potřeb a také péčí o ně. Zákazníci si oblíbili možnost objednávat aranžované dárkové koše, kytice ve vázách, netradiční aranžmá s plyšovými i jinými dárky (např. šperky, ale i netradičně použitými potravinami) nebo veselé barevné vazby pro děti.

::Aranžmá do interiérů pro firemní akce, konference, módní přehlídky, svatby či plesy.

::Zajišťujeme travlou péči o květinovou výzdobu hotelů, penzionů nebo restaurací, můžete si u nás objednat také sezónní výzdobu - aranžmá z řezaných i sušených květin, například s vánoční, jarní či podzimní tematikou.

::Doručujeme květiny dle Vaší objednávky po celé ČR i do a ze zahraničí. (Doručování není vázáno otevírací dobou, doručíme Vaši kytici kdykoli.)

::Nabízíme také hnojiva pro výživu řezaných květin, prostředky pro péči o pokojové květiny a poradenství v oblasti chorob a škůdců.

::Pohotový přátelský servis a dobré ceny!

Languages:
Our offer

We offer fresh flower bouquets and unique gifts that can be delivered on the day of your choice, including same day flower delivery! Our bouquets are florist-arranged and florist-delivered, each uniquely designed and hand-delivered for an extra personal touch.

Sympathy and Funeral Flowers
We offer sympathy and funeral flowers for same day flower delivery, providing an elegant and sensitive way to extend your condolences.