Jak objednat

» osobně v květinářství Tess nebo prodejně pro zahrádkáře Reneta

» telefonicky na čísle 585 411 010

» e-mailem reneta@reneta.cz

E-mailovou objednávku je nutné zaslat alespoň den předem, telefonické objednávky přijímáme v pracovní době. Květiny doručujeme i mimo pracovní dobu (večer, o víkendech...) kamkoli si přejete.

Jak objednávat

V případě telefonické nebo osobní objednávky nám jednoduše sdělíte svou představu o vazbě či aranžmá.

Pokud objednáváte e-mailem, pro urychlení objednávky specifikujte prosím své požadavky co nejvíce - napište nám:

• pro koho je vazba určena (žena, muž, dítě, věk obdarovávaného),
• pro jakou příležitost je určena,
• vaši představu co se týče velikosti, barvy a druhů květin,
• u aranžmá s dárkem či u dárkových košů můžete specifikovat vámi preferované zboží nebo přinést vlastní předměty (koše, vázy, potraviny, hračky, aj.).

Nevíte si rady? Ochotně vám poradíme s výběrem, můžete také nechat vazbu kytice zcela na nás, budete spokojeni v emailu prosím nezapomeňte uvést telefonický kontakt na vás, adresu, na kterou mají být květiny doručeny a případně také tel. kontakt na obdarovávaného

Způsob platby

Platit můžete hotově nebo převodem na účet.

Objednané zboží můžete také zaplatit v místě doručení při jeho převzetí nebo po doručení zboží jedním z výše uvedených způsobů.

Languages:
Flower delivery
- how to order

Flower delivery is available on all flowers and plants for Czech delivery.
This includes all individually florist delivered bouquets, next day flower offers, flower baskets, plants and arrangements
- simply send us e-mail: reneta@reneta.cz with your request (if you prefer certain kind of flowers, if they are for man/woman/kid and age of person, occasion, when and where do you deliver them; you can also write how much money do you want to spend on flowers) and your flowers will be delivered!